Poradnik jak stworzyć stronę zapleczową

Tworzymy stronę zapleczową


Strony zapleczowe możemy budować na darmowych lub płatnych domenach, przy pomocy automatycznych generatorów stron lub samodzielnie, ewentualnie z pomocą informatyka, który zaprojektuje taką stronę za nas.
Przy budowie tak zwanej strony zapleczowej należy skupić się na stworzeniu treści, która będzie przydatna dla użytkownika, a jednocześnie skłoni go do odwiedzenia naszej strony podstawowej.
Warto także zadbać o estetyczny wygląd oraz materiały dodatkowe takie jak fotografie czy filmy.
Należy pamiętać, aby tworzyć strony zapleczowe na różnych adresach IP.
Treści strony zapleczowej muszą uzupełniać treści strony do której kierują linki. Powinny zawierać treści, które roboty sieciowe uznają za istotne dla użytkownika, i jednocześnie za takie, które rozwijają temat strony docelowej.
Podobnie jak nasza strona główna także treść strony zapleczowej powinna być stale aktualizowana i rozwijana o materiały oryginalne i przydatne.
Zaletami tworzenia stron zapleczowych na darmowych domenach jest oczywiście cena, która obejmuje w zasadzie jedynie koszty założenia takiego profilu oraz umieszczenia w nim treści.
Jeśli posiadamy podstawowe umiejętności informatyczne i pisarskie możemy nawet pokusić się o samodzielne stworzenie takiej strony.
Wadą takiego rozwiązania jest to, iż taka strona często zawiera reklamy oraz linki wstawiane automatycznie przez przez właściciela hostingu.
Zaletą budowy strony na płatnej domenie jest pełna kontrola nad projektem, kodem i treścią obecną na stronie.
Wadą oczywiście koszty, wynikające z potrzeby zlecenia jej wykonania informatykowi, a także koszty związane z utrzymaniem hostingu i domeny.
Koszty założenia stron zapleczowych są bardzo różne i zaczynają się od około 100 zł
Jeśli interesuje Cię stworzenie stron zapleczowych zapraszam do kontaktu, doradzę i wskażę firmę, która stworzy dla Ciebie wizytówkę, profil lub pełnowartościową stronę na płatnej domenie.
Pomocne będą podstawowe informacje o Twojej stronie takie jak:
  • temat strony docelowej
  • adres www
  • jak długo strona działa w sieci
  • czy jest pozycjonowana
  • czy samodzielnie napiszesz treści na stronę zapleczową, lub nadeślesz materiały do zredagowania
  • czy i jak często będziesz umieszczać nowe treści
  • Kontakt do mnie znajdziesz tutaj
    STRONA GŁÓWNA