Pozycjonowanie stron WWW - rhornik.pl - Rafał Hornik informacje o mnie

Kilka słów o mnie


Pozycjonowanie - Rafał Hornik
Przed kilkoma laty zainteresowałem się pozycjonowaniem stron WWW. Zapragnąłem aby mój serwis www nie odwiedzali jedynie znajomi i rodzina, dlatego właśnie zaciekawiła mnie ta forma promocji w sieci.
Dlaczego akurat ta? Odpowiedź jest prosta, ponieważ jest bardzo tania i niezwykle skuteczna – to był podstawowy powód mojego wyboru!
Pozycjonowanie jest niezmiernie ciekawym choć, muszę przyznać czasochłonnym i dość skomplikowanym zajęciem. Nie każdy programista, a tym bardziej mniej doświadczony właściciel witryny, ma możliwość i czas pozycjonować osobiście, ale każdy powinien poznać podstawy seo.
Wiem jak trudno jest odnaleźć ciekawe informacje na ten temat, napisane w prosty sposób, zrozumiały dla mniej doświadczonych użytkowników.
Dlatego właśnie powstał ten serwis, zawiera garść podstawowych informacji o szeroko pojętym pozycjonowaniu stron, które mam nadzieję, pomogą początkującym pozycjonerom.
Z przyjemnością doradzę również jak zacząć swoją przygodę z pozycjonowaniem. Sprawdzę stronę pod kątem zgodności ze standardami, zasugeruję odpowiednie zmiany i poprawki. Dzięki mojej pomocy sprawniej wypromujesz swoją stronę.
Interesuję się również tworzeniem prostych, przejrzystych, dobrze pozycjonowanych stron informacyjno reklamowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu strony www! napisz do mnie!
Z przyjemnością polecę dobrą firmę informatyczną, która stworzy dla Ciebie stronę o jakiej marzysz.

Inspirację do programowania oraz pozycjonowania stron czerpię z wielu źródeł. Ustawicznie zdobywam nowe doświadczenia, korzystam z poradników, specjalistycznych serwisów oraz książek.
Na własny użytek programuję proste strony głównie w języku PHP i Html. Wykorzystuję style cssKaskadowe arkusze stylów („Cascading Style Sheets” w skrócie CSS) to język, opracowany przez organizację W3C. Powstał w celu odseparowania struktury dokumentu od formy jego prezentacji. Daje dużo większą swobodę pozycjonowania elementów, a przede wszystkim zmniejsza zawiłość kodu, i ułatwia wprowadzanie zmian. , a także js. Tworzone przeze mnie Strony WWW sprawdzane są pod kontem zgodności ze standardem W3CStandard stworzony przez World Wide Web Consortium (w skrócie W3C) reguluje zasady tworzenia kodu stron. Zapewnienie zgodności ze standardem W3C daje pewność, że strona będzie wyświetlać się poprawnie w każdym systemie operacyjnym i przeglądarce. Każdy użytkownik może samodzielnie sprawdzić zgodność strony ze standardem W3C za pomocą darmowego walidatora. .
Cenię Osoby, które poważnie podchodzą do swojej pracy. Jeśli się do czegoś zobowiążę to zawsze staram się dotrzymać danego słowa, tego samego oczekuję z drugiej strony. W czasie współpracy lubię dobrą, przyjazną atmosferę. Praca jest ważna i należy do niej podchodzić poważnie, ale musi też dawać satysfakcję i sprawiać przyjemność.
STRONA KONTAKT
STRONA GŁÓWNA